Wycieczka do Zakopanego

Darmowy Program PIT
Zakwaterowani byliśmy w Wilii  Krzeptowianka przy  Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Pobyt w stolicy polskich Tatr rozpoczęliśmy od Doliny Kościeliskiej podziwiając piękne widoki, gór, skał, potoków i wypasu owiec a także kosztowania w Bacówce świeżych oscypków. Bardzo ciekawe w widoki było przejście od doliny Strążyńskiej do Dużej Krokwi drogą pod Reglami podziwiając leżące w dolinie Zakopane. Byliśmy w kaplicy Najświętszego Serca Jezusa zaprojektowanej przez St. Witkiewicza na Jaszczurówce. Oglądaliśmy Zakopane wjeżdzając wyciągiem krzesełkowym Szymaszkowa aby podziwiać z szczytów Gubałówki panoramę Tatr i Zakopanego, a że pogoda nam dopisała i było słonecznie widoki były wspaniałe. Zwiedzaliśmy także Muzeum przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego Ośrodek Dydaktyczny. Ważne były również codzienne wieczorne spacery w centrum Zakopanego na Kropówkach. Wróciliśmy zmęczeni ale pełni wrażeń .
Zarząd  Stowarzyszenia  bardzo dziękuje wszystkim za wspaniałą atmosferę w willi Krzeptowianka i na górskich szlakach. Do zobaczenia za rok.
Darmowy Program PIT
By | 2018-08-28T10:12:44+00:00 Sierpień 26th, 2018|2018, aktualności, Aktualności|Możliwość komentowania Wycieczka do Zakopanego została wyłączona